Light Masal

2 Günlük Detoks

2 Günlük Detoks

1900.00 TL


Uzun seyahatler, yoğun iş temposu, hafta sonu kaçamaklarından sonra
kendinizi çok yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz ya da 2 gün sonra giymeniz gereken bir elbise..

Uzun seyahatler, yoğun iş temposu, hafta sonu kaçamaklarından sonra kendinizi çok yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz ya da 2 gün sonra giymeniz gereken bir elbise mi var?  O zaman kurtarıcı 2 gün detoksumuz tam size göre. 2 Günlük detoksumuz sıvı detoks yapmakta zorlananlar için  katı ve sıvı öğünler formunda olmak üzere, 3 ana öğün, 2 ara öğün, bitki çayları, şeklinde hazırlanmaktadır.

Keyifli lezzetler ile kolayca hedefinize ulaşmanızı sağlamak için,  Light Masal ekibi olarak, uzman diyetisyenimiz ve gurme şeflerimiz eşliğinde , yerel üreticilerden gelen ve taptaze malzemelerle hazırlanan, çevre dostu, besin değeri yüksek lezzetler, gıda mühendisi kontrolündeki güvenli mutfağında özenle hazırlanmaktadır.
Paketlerimizi satın alma işlemi sırasında,özel beslenmenize uygun olarak standart paketimize alternatif, glutensiz/ laktozsuz/ vegan seçeneklerini işaretleyebilirsiniz. 
Hazır paket servisimiz ile paketlerimiz günlük olarak sizin sistemde belirlediğiniz saatte adresinize teslim edilecektir.