Light Masal

21 Günlük Detoks

21 Günlük Detoks

18750.00 TL


21 gün alışkanlıklarımızın belirlenmesinde etkili gün sayısı olarak
bilinir.Kötü alışkanlıkları yok etmek, yeni bir şeyi öğrenmek daha zordur.Yeni bir alışkanlığı

21 gün alışkanlıklarımızın belirlenmesinde etkili gün sayısı olarak bilinir.Kötü alışkanlıkları yok etmek, yeni bir şeyi öğrenmek daha zordur.Yeni bir alışkanlığı yerleştirmek için 21 gün boyunca ara vermeden tekrar gerekir, çünkü yeni alışkanlığın zihinde ve hücresel bellekte kalıcı olarak yerleşmesi 21 gün sürer. Bu süreç boyunca, temiz beslenme alışkanlığı ile sürdürülebilir beslenme şekli hedefleriz.Kısaca hem beden ve ruhunuz için güzel bir şey yapmış olacak  hem de yeni bir yaşam stili benimsemiş olacaksınız. Günlük paketlerimiz,  katı ve sıvı öğünler formunda olmak üzere, 3 ana öğün, 2 ara öğün, bitki çayları, şeklinde hazırlanmaktadır.
Aç kalmadan, keyifli lezzetler ile ve kolayca hedefinize ulaşmanızı sağlamak için  Light Masal ekibi olarak, uzman diyetisyenimiz ve gurme şeflerimiz eşliğinde , yerel üreticilerden gelen ve taptaze malzemelerle hazırlanan, çevre dostu, besin değeri yüksek lezzetler, gıda mühendisi kontrolündeki güvenli mutfağında özenle hazırlanmaktadır.
Paketlerimizi satın alma işlemi sırasında, özel beslenmenize uygun olarak standart paketimize alternatif, glutensiz/ laktozsuz/ vegan seçeneklerini işaretleyebilirsiniz.
Hazır paket servisimiz ile paketlerimiz günlük olarak sizin sistemde belirlediğiniz saatte adresinize teslim edilecektir.