Light Masal

5 Günlük Detoks

5 Günlük Detoks

4750.00 TL


Hem ruhunuz hem bedeniniz için güzel bir şeyler yapmak istiyorsunuz ama başlamakta zorluk mu çekiyorsunuz? Günlük, iki günlük, üç günlük programlar kısa, haftalık programlar ise uygulaması çok zor ve uzun mu geliyor?

Hem ruhunuz hem bedeniniz için güzel bir şeyler yapmak istiyorsunuz ama başlamakta zorluk mu çekiyorsunuz? Günlük, iki günlük, üç günlük programlar kısa, haftalık programlar ise uygulaması çok zor ve uzun mu geliyor? Hedefiniz için başlayıp, bu süreçte ilerlerken kolayca vazgeçip pes mi ediyorsunuz ? Ozaman 5 günlük detoksumuz tam size göre. Kendinize olan inancınızı kaybettiğinizde, vazgeçmek üzere olduğunuzda, cesaretiniz kırıldığında, biz hep sizin yanınızdayız. Amacımız önce yapabileceğinize inanmanızı sağlamak sonrasında ise hedefinize ulaşmak istediğiniz bu yolda herzaman destek olmak.

5 Günlük detoks paketimiz,  katı ve sıvı öğünler formunda olmak üzere, 3 ana öğün, 2 ara öğün, bitki çayları, şeklinde hazırlanmaktadır.
Aç kalmadan ,sağlıklı lezzetler ile keyifle ve kolayca forma girmenizi sağlamak için  Light Masal ekibi olarak, uzman diyetisyenimiz ve gurme şeflerimiz eşliğinde , yerel üreticilerden gelen ve taptaze malzemelerle hazırlanan, çevre dostu, besin değeri yüksek lezzetler, gıda mühendisi kontrolündeki güvenli mutfağında özenle hazırlanmaktadır.
Paketlerimizi satın alma işlemi sırasında,özel beslenmenize uygun olarak standart paketimize alternatif, glutensiz/ laktozsuz/ vegan seçeneklerini işaretleyebilirsiniz.
Hazır paket servisimiz ile paketlerimiz günlük olarak sizin sistemde belirlediğiniz saatte adresinize teslim edilecektir.